İçeriğe geç

İzmir Kuşadası Transfer

İzmir Havalimanından Kuşadası’ na özel şoförlü araçlarımız ile transfer hizmetleri sunuyoruz. Bölgelerimiz arasında, Kuşadası, Davutlar, Güzelçamlı ve Efes bulunmaktadır. İster tek kişi, ister 14 kişiye kadar grupları özel donanımlı araçlar ve eğitimli şoförlerimiz ile istediğiniz noktaya kuşadası transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. İzmir Kuşadası transfer hizmetlerimiz binek araçlar, minibüsler yada vip araçlar ile sağlanmaktadır. Araç kiralamaya gerek duymadan İzmir’ den Kuşadası’ na ve Kuşadası çevresine transfer ihtiyaçlarınızı güven ve konfor eşliğinde sunuyoruz. Sts Transfer olarak izmir kuşadası transfer ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Müşteri hizmetlerimizi arayabilir yada internet sitemiz üzerinden online rezervasyon yapabilirsiniz.

izmir kuşadası transfer

İzmir Havalimanı Kuşadası Transfer

Kuşadası birçok kişinin sevgisini kazanmış, turistik bir yerdir. Sokakları, havası, gezilecek yerleri, sahiliyle oldukça iç açısı bir yerdir. Bu yüzden de yaz mevsiminin vazgeçilmez mekanlarından birisidir. Kuşadası rüzgar sörfleriyle de ünlenmiş bir beldedir. Belli zamanlarda birçok yarışma düzenlenmekte ve etkinlikler yapılmaktadır. İzmir Kuşadası transfer hizmeti de en çok bu zamanlarda kullanılmaktadır. Transfer hizmeti sizi havalimanından gitmek istediğiniz yere kadar ulaşmanızda yardımcı olan, konforlu araçlar ve başarılı kadrosuyla sizin için çalışan bir sektördür. İzmir havalimanından sizi Ege’nin farklı yerlerini ulaştırabilen STS Transfer’in bir durak noktası da Kuşadası oluyor. Özellikle rüzgar sörfü için gelen kişilerin ilgi odağı olsa da kişisel olarak kullanan aileler, gruplar da bulunmaktadır.

Bildiğiniz üzere turistik bölgeler oralara düzenlenen turlarla meşhurdur. 15 20 kişi yola çıkılır ve havalimanına iniş gerçekleşir. Bu tür kalabalık grupların ayrı ayrı taksilere binmesi hem maddi açıdan zorlayıcı, hem zaman alıcı, hem de tatil amaçlı tura katılan kişiler için kötü bir izlenime sebep olacaktır. Bu tür durumlara sebep olmamak için daha profesyonel bir hizmet tercih edilebilir. Birçok tur geniş araçlarımızda, wifi bağlantısıyla, yiyecek içecek imkanlarımızla, klimalı araçlarımızla İzmir Kuşadası transfer olanaklarından faydalanıyor. Böylece tura katılanların ilk andan itibaren memnuniyeti sağlanıyor ve iyi bir izlenim kazanmalarına sebep oluyorlar. Sizler de bu tür tur ve grup aktiviteleri için bize ulaşabilirsiniz.