İçeriğe geç

İzmir Çeşme Transfer

İzmir Havalimanından Çeşme’ ye özel şoförlü araçlarımız ile transfer hizmetleri sunuyoruz. İster tek kişi, ister 14 kişiye kadar grupları özel donanımlı araçlar ve eğitimli şoförlerimiz ile istediğiniz noktaya transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. İzmir Çeşme transfer hizmetlerimiz binek araçlar, minibüsler yada vip araçlar ile sağlanmaktadır. Araç kiralamaya gerek duymadan İzmir’ den Çeşme’ye transfer ihtiyaçlarınızı güven ve konfor eşliğinde sunuyoruz.

Yaşam karmaşası içinde günler geçerken, hiçbir şey yapmaya ne vakit ne de istek kalıyor çoğu zaman insanda. Depresif günlerin yakınında gezinirken, bulunduğumuz ortamdan kaçmak, ufak bir kaçamak yapmak istediğimizde, ama çok uğraşmak içimizden gelmediğinde, biraz tembellik yapıp, StsTransfer’e internet ya da telefon yoluyla ulaşarak, bulunduğumuz konum olan İzmir’den Çeşme’ye ulaşım sağlayabiliriz. Böylece gideceğimiz yerin ev, otel, yazlık olması hiç fark etmeksizin, izmir çeşme transfer olayını bir çırpıda hallederek, içimizdeki miskin çocuğun aynı miskinlikte yaşamasına olanak sağlayabiliriz. 7 gün 24 saat Sts Transfer, hem binek araçlarla, hem de büyük araçlarla hizmet vermektedir. Verilen hizmeti, müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilme şansınız da var. Özel taleplerinizi telefonla rezervasyonda bizzat iletmelisiniz. İnternet üzerinden rezervasyon yapmanız durumunda da, “Eklemek İstedikleriniz” bölümünde hizmet içeriğiyle ilgili taleplerinizi ve önceliklerinizi iletmeniz mümkündür. Dikkate alınarak, alacağınız hizmetin şekillendirileceğinden emin olun.

Hizmet sektörünün bütün öncelikli konularına büyük bir özen gösteren şirket ve çalışanları, güler yüzlü, insancıl, çabuk kavrama yeteneğine sahip, kılık kıyafetine özen gösteren, arzuya göre hoş sohbet,yüksek kabiliyette, deneyimli ve kadrolu elemanlar çalıştırma yaklaşımı sergilemektedir. Toplu ulaşım araçlarında ya da taksilerle ulaşımda karşılaşma olasılığınız olan, bütün olumsuz durumları yok sayabilmek, sorunsuz, kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet alabilmek amacı taşıyan herkes, izmir havaalanı çeşme transfer konusunda Sts Transfer ile tanışmalı ve fazlaca yaygın olmayan bir hizmet sektörünün kapılarını aralamalıdır.

izmir çeşme transfer

Seyahat Sonrası Keyfin Adresi: İzmir Çeşme Transfer

En güzel tatil beldelerinden biri olan Çeşme, kara, deniz, havayolu olmak üzere değişik ulaşım olanaklarına sahiptir. Çeşme üzerinden Sakız Adasına feribot seferleri sayesinde, bir saat içinde ulaşmanız da mümkündür. Kısacası, tatili sadece Çeşme ile sınırlandırmak zorunda değilsiniz, alternatifleriniz de var. Ama hangi ulaşım yolunu seçerseniz seçin, başlangıç noktanız İzmir olacaktır. Havayoluyla İzmir Adnan Menderes Hava Limanı’na geldiğinizde, servislere binip Üçkuyular otobüs terminaline gidilerek yolculuk, işkence haline dönüşebilir. Bir başka seçeneğiniz ise, araç kiralayarak, Çeşme’ye ulaşmak şeklindedir. Son seçeneğiniz ise, en çok tercih edilen yoldur. Bu seçenek, izmir çeşme transferini, daha yolculuğunuz başlamadan, rahatlık, her türlü konfor, güvenlik gibi öncelikleri, sizin adınıza düşünen Sts Transfer şirketinden satın almak şeklindedir.

Transfer hizmeti alırken, kullanmak istediğiniz aracı, izmir çeşme transferi sırasında hangi güzergahlardan geçmek istediğinizi belirterek, rezervasyon yaptırmanız ilk yapacağınız işlemdir. Adnan Menderes Havaalanından Çeşme’ye transferinizde, sahil yolundan deniz manzarası eşliğinde gidebileceğiniz gibi, otoban üzerinden daha kısa sürede gitmeyi de seçebilirsiniz. Bu seçiminize göre, ücretlendirme tarifesindeki ücretlerden farklı teklifler size iletilecektir. Bu arada ne tür hizmetlerden faydalanmak istediğinizi de belirtebilirsiniz. Sts Transfer internet sitesi üzerinden ya da telefonla arayarak yaptığınız rezervasyonlarınızı, 24 saat öncesine kadar iptal ettirmeniz de mümkündür. İptal işlemi için de, telefonla aramanız ya da e-mail yoluyla bildirmeniz yeterli olacaktır. Ödemenizi yapmış olmanız durumunda ödediğiniz ücret, IBAN numarasını belirteceğiniz bir banka hesabına vakit kaybetmeden yatırılmaktadır. Rezervasyon yaptırmış ama ödemeyi yapmamışsanız, herhangi bir işleme gerek kalmadan iptal işlemini basit bir şekilde gerçekleştirilir. Sts Transfer, müşteri memnuniyeti, güven, kaliteli hizmet, işin ehli olmak kavramlarını, misyon ve vizyonu içinde özümsemiş, izmir çeşme transfer işini layıkıyla yapan nadir şirketlerden biridir.

Havalimanından Başlayan Kalite Yolculuğu;

Çeşme Transfer

Bir yılın yorgunluğunu çıkartarak, yeni bir iş dönemine, daha yüksek bir moralle girmek isteyenler, denizi ve kumu ile en özel tatil noktalarından biri olan Çeşme’ye gelmektedirler. Burada yapılacak tatil için en hızlı ulaşım ise, İzmir’e hava yolu ile gelerek, buradan araçlarla çeşmeye ulaşmaktır. Taşımacılık sektöründe, yıllara dayanan deneyimi ve her biri konusunda eğitim görmüş uzman personeli ile çeşme transfer konusunda verdiğimiz kaliteli hizmet ile liderlik bayrağını taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gururu sizlerden aldığımız desteklerle her yıl biraz daha büyüyerek gerçekleştirdiğimiz atılımlarımızla sizlere daha iyi hizmet olarak geri sunuyoruz. Her yıl artan araç filomuz son model araçlardan oluşmaktadır. Bu konuda, müşterilerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda yaptığımız seçimlerle, her biri segmentinin en rahat ve güvenli araçları olan modelleri tercih ediyoruz. Ulaşım konusunda da olmazsa olmazlarımız var. Bunlar arasında en önemlisi, konularımızın gidecekleri noktaya varıncaya kadar her türlü güvenlik hizmetini eksiksiz yerine getirmektir. Bu konuda her biri ileri derece sürücü eğitimi almış, profesyonel şoför kadromuz ve uzman personelimizle en rahat ve güvenli yolculuğu gerçekleştirebilmeniz için çalışıyoruz.

İzmir çeşme transfer hizmetini bizden alan tüm müşterilerimiz, yolculuk boyunca her türlü rahatlarını sağlamak amacıyla en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir seyahat programı çerçevesinde seyahat etmektedirler. Üstelik bu kaliteli hizmetin karşılığını neredeyse bir taksi bedeline yapmaktayız. Para kazanmak yerine mutlu müşteriler kazanmanın ticaretin en önemli unsurlarından biri olduğuna inanarak çıktığımız yolda, sizlerden aldığımız güçle geldiğimiz nokta, Sts Transfer olarak haklılığımızı göstermektedir.

çeşme transfer

İzmir Çeşme Shuttle

Türkiye üzerindeki şehirlerden bazıları birçok yönüyle zengin içeriklere sahiptir. Örneğin bir şehrin vasfı yalnızca turizm şehri olurken diğer bir şehir hem turizm hem de ticaret şehri olabilmektedir. Bu çok yönlülüğe sahip olan şehirler genellikle liman şehirleri olarak bilinmektedir. Her ne kadar Anadolu civarında da çok yönlü şehirler bulunsa da kıyılardaki verimlilik dolayısıyla, bu şehirler daha çok sektöre hitap etmektedir. Çok yönlü şehirlere ilk örnek olarak İzmir’i vermemiz mümkün olmaktadır. Çünkü hem turizm sektörünün gözde bölgelerinden olmakla birlikte hem de ticari faaliyetlerin gelişmiş olduğu bir bölgedir. Bunun yanı sıra kültür ve sanat faaliyetleri konusunda da oldukça zengin bir içeriğe sahip olan şehir, coğrafi konumu itibariyle bu zenginliği elde edebilmiştir. Çünkü İzmir iklimi ve doğal koşulları itibariyle her sektör için elverişli bir konuma sahiptir. Bununla birlikte sahip olduğu uygun ulaşım koşulları da zenginliğine kaynaklık eden etmenlerin başında gelmektedir.

Birçok sektöre hizmet etmekte olan İzmir, çoğunlukla turizm sektörü içerisinde ün kazanmıştır. Bu ünü kazanmasına yardımcı olacak önemli bölgelerden birisi Çeşme’dir. Çünkü izmir çeşme shuttle hizmetleri, bölge içerisinde en çok talep gören transfer hattı olarak bilinmektedir. Hava yolu ile seyahat eden turistlerin, başvurdukları shuttle hizmeti, çeşitli firmalar tarafından karşılanmaktadır. STS Transfer, izmir çeşme vip shuttle transfer hattında hizmet vermekte olan yetkin firmaların başında gelmektedir.

Çeşme Vip Transfer Hizmetleri Neleri Kapsar?

Kişilerin bir yerden başka bir noktaya gitmeleri durumunda özel araçlarının yanlarında bulunmaması nedeniyle transfer hizmetine ihtiyaç duydukları görülmektedir. Bunun için yapılan işlemler kesinlikle araç kiralama işlemleri ile karıştırılmamalıdır. Transfer konusunda yapılan tek iş sizi istediğiniz yerden almak ve bir başka yere bırakmaktır. Dilerseniz bu işlem istediğiniz her noktaya bir şoför yardımıyla yapılmaktadır. Ama transfer işleminde kesinlik şoför ya da aracın sizinle kalması mümkün değildir. Bu sebeple İzmir Çeşme transfer hizmetinde de çeşme içerisinde bulunan her yere istediğiniz araçlarla vip şekilde ulaştırılmanız mümkündür. Şoförünüz sizlerin istediği doğrultuda vereceğiniz adreslere sizleri ulaştıracak ve sonrasında ödeme yapmayı kabul etseniz dahi ne şoför ne de araç sizinle kalmayacaktır. Transfer işlemi bilgilendirilen şoförün görevini tamamlaması halinde sona erecek, şoför sizin talimatlarınıza uymak zorunda olmayacağından herhangi bir transfer işlemi yoksa yanınızdan ayrılmak zorunda kalacaktır. Aslında bu yöntem Çeşme vip transfer işlemlerinin artık nedenidir. Araç kullanmak çoğu noktada bir eziyettir. Üstelik bir de adres bilmeyenler için önemli bir sorundur. Bu sorun transfer işlemleriyle aşılırken aynı zamanda gideceğiniz yere bir de yol gidişi ile yorulmadan varmanız sağlanacaktır. Araçlar sizlerin istediği doğrultuda istediğiniz model ve marka şeklinde ayarlanabilmektedir. Şoförlerin tamamı gerekli belgeleri bulunduran ve trafik kuralları çerçevesinde sizlere hizmet sunan görevli kişilerdir. Bu nedenle can güvenliğiniz de garanti altındadır.