İzmir Havalimanından Çeşme’ ye özel şoförlü araçlarımız ile transfer hizmetleri sunuyoruz. İster tek kişi, ister 14 kişiye kadar grupları özel donanımlı araçlar ve eğitimli şoförlerimiz ile istediğiniz noktaya transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. İzmir Çeşme transfer hizmetlerimiz binek araçlar, minibüsler yada vip araçlar ile sağlanmaktadır. Araç kiralamaya gerek duymadan İzmir’ den Çeşme’ye transfer ihtiyaçlarınızı güven ve konfor eşliğinde sunuyoruz.

Yaşam karmaşası içinde günler geçerken, hiçbir şey yapmaya ne vakit ne de istek kalıyor çoğu zaman insanda. Depresif günlerin yakınında gezinirken, bulunduğumuz ortamdan kaçmak, ufak bir kaçamak yapmak istediğimizde, ama çok uğraşmak içimizden gelmediğinde, biraz tembellik yapıp, StsTransfer’e internet ya da telefon yoluyla ulaşarak, bulunduğumuz konum olan İzmir’den Çeşme’ye ulaşım sağlayabiliriz. Böylece gideceğimiz yerin ev, otel, yazlık olması hiç fark etmeksizin, izmir çeşme transfer olayını bir çırpıda hallederek, içimizdeki miskin çocuğun aynı miskinlikte yaşamasına olanak sağlayabiliriz. 7 gün 24 saat Sts Transfer, hem binek araçlarla, hem de büyük araçlarla hizmet vermektedir. Verilen hizmeti, müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilme şansınız da var. Özel taleplerinizi telefonla rezervasyonda bizzat iletmelisiniz. İnternet üzerinden rezervasyon yapmanız durumunda da, “Eklemek İstedikleriniz” bölümünde hizmet içeriğiyle ilgili taleplerinizi ve önceliklerinizi iletmeniz mümkündür. Dikkate alınarak, alacağınız hizmetin şekillendirileceğinden emin olun.

Hizmet sektörünün bütün öncelikli konularına büyük bir özen gösteren şirket ve çalışanları, güler yüzlü, insancıl, çabuk kavrama yeteneğine sahip, kılık kıyafetine özen gösteren, arzuya göre hoş sohbet,yüksek kabiliyette, deneyimli ve kadrolu elemanlar çalıştırma yaklaşımı sergilemektedir. Toplu ulaşım araçlarında ya da taksilerle ulaşımda karşılaşma olasılığınız olan, bütün olumsuz durumları yok sayabilmek, sorunsuz, kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet alabilmek amacı taşıyan herkes, izmir havaalanı çeşme transfer konusunda Sts Transfer ile tanışmalı ve fazlaca yaygın olmayan bir hizmet sektörünün kapılarını aralamalıdır.

izmir çeşme transfer

Seyahat Sonrası Keyfin Adresi: İzmir Çeşme Transfer

En güzel tatil beldelerinden biri olan Çeşme, kara, deniz, havayolu olmak üzere değişik ulaşım olanaklarına sahiptir. Çeşme üzerinden Sakız Adasına feribot seferleri sayesinde, bir saat içinde ulaşmanız da mümkündür. Kısacası, tatili sadece Çeşme ile sınırlandırmak zorunda değilsiniz, alternatifleriniz de var. Ama hangi ulaşım yolunu seçerseniz seçin, başlangıç noktanız İzmir olacaktır. Havayoluyla İzmir Adnan Menderes Hava Limanı’na geldiğinizde, servislere binip Üçkuyular otobüs terminaline gidilerek yolculuk, işkence haline dönüşebilir. Bir başka seçeneğiniz ise, araç kiralayarak, Çeşme’ye ulaşmak şeklindedir. Son seçeneğiniz ise, en çok tercih edilen yoldur. Bu seçenek, izmir çeşme transferini, daha yolculuğunuz başlamadan, rahatlık, her türlü konfor, güvenlik gibi öncelikleri, sizin adınıza düşünen Sts Transfer şirketinden satın almak şeklindedir.

Transfer hizmeti alırken, kullanmak istediğiniz aracı, izmir çeşme transferi sırasında hangi güzergahlardan geçmek istediğinizi belirterek, rezervasyon yaptırmanız ilk yapacağınız işlemdir. Adnan Menderes Havaalanından Çeşme’ye transferinizde, sahil yolundan deniz manzarası eşliğinde gidebileceğiniz gibi, otoban üzerinden daha kısa sürede gitmeyi de seçebilirsiniz. Bu seçiminize göre, ücretlendirme tarifesindeki ücretlerden farklı teklifler size iletilecektir. Bu arada ne tür hizmetlerden faydalanmak istediğinizi de belirtebilirsiniz. Sts Transfer internet sitesi üzerinden ya da telefonla arayarak yaptığınız rezervasyonlarınızı, 24 saat öncesine kadar iptal ettirmeniz de mümkündür. İptal işlemi için de, telefonla aramanız ya da e-mail yoluyla bildirmeniz yeterli olacaktır. Ödemenizi yapmış olmanız durumunda ödediğiniz ücret, IBAN numarasını belirteceğiniz bir banka hesabına vakit kaybetmeden yatırılmaktadır. Rezervasyon yaptırmış ama ödemeyi yapmamışsanız, herhangi bir işleme gerek kalmadan iptal işlemini basit bir şekilde gerçekleştirilir. Sts Transfer, müşteri memnuniyeti, güven, kaliteli hizmet, işin ehli olmak kavramlarını, misyon ve vizyonu içinde özümsemiş, izmir çeşme transfer işini layıkıyla yapan nadir şirketlerden biridir.